Metoda Cold Press

klarowny sok bez strat witamin

    Co zrobić aby uzyskać klarowny sok zachowujący pełnię smaku i wartości odżywczych? Wycisnąć go metodą Cold Press! W porównaniu z tradycyjną sokowirówką, metoda ta pozwala na maksymalne wydobycie soku ze świeżych warzyw i owoców w niskiej temperaturze. Dzięki temu nie tracimy wrażliwych na wyższe temperatury witamin, a soki są pyszne i naturalne.

Soki Cold Press

Pełnia smaku, maksimum wartości odżywczych

    Świeżo wyciskane soki w 100% naturalne, nie poddawane obróbce termicznej zachowują pełnię smaku i wartości odżywczych. Nasze soki zostały tak opracowane, aby czerpać prozdrowotną moc z najlepszych warzyw, owoców, ziół i przypraw. Każdy z nich ma inne właściwości, tak aby codziennie dostarczyć organizmowi unikalną kombinację witamin, składników mineralnych i substancji bioaktywnych o działaniu oczyszczającym, energetyzującym, alkalizującym, immunomodelującym i wzmacniającym.

Linia kobieca

Zadbaj o zdrowie i urodę

    Szybki styl życia, zanieczyszczone środowisko dużego miasta, zła dieta, brak snu i przewlekły stres to czynniki wpływające negatywnie nie tylko na kobiece zdrowie ale i urodę. Linia Kobieca soków Cold Press ma za zadanie zniwelować niekorzystne objawy i wspomóc detoksykację. Dzięki temu oczyszczony i zregenerowany organizm będzie miał więcej sił do stawiania czoła codziennym trudnościom. Wiele witamin, składników mineralnych i unikalnych substancji znajdujących się tylko w warzywach i owocach wpływa na wygląd kobiecych atrybutów urody – skóry, włosów i paznokci. Linia Kobieca soków Cold Press została podzielona na 2 warianty.

Beauty 5

5 dni dla lepszego samopoczucia

    5 dniowy program mający za zadanie oczyszczenie organizmu, poprawę funkcji układu odpornościowego oraz maksymalne wewnętrzne odżywienie skóry, włosów i paznokci.

W sokach zawarliśmy całą plejadę mikroskładników które wspierają młodość i blask skóry, poprawiają produkcję kolagenu, oczyszczają i nawadniają. Świeże warzywa i owoce to również potężna dawka antyoksydantów, zwalczających wolne rodniki odpowiedzialne za szybsze starzenie się skóry.

Program ten będzie również doskonałym wstępem do procesu odchudzania i poprawy metabolizmu. Każdego dnia otrzymasz od nas 5 specjalnie dobranych soków.

Linia Weekendowy Detoks

Szybkie oczyszczenie
i restart organizmu

    Skoncentrowany program oczyszczania organizmu. 2 dni dzięki którym oczyścisz jelita, odciążysz wątrobę i poprawisz trawienie.

Wystarczą dwa dni aby przeprowadzić swego rodzaju restart organizmu i zacząć nowy, zdrowszy etap swojego życia.

Zestaw idealny dla osób pragnących oczyścić organizm, narażonych na codzienny stres i zanieczyszczone powietrze w dużych miastach. Każdego dnia otrzymasz od nas 5 specjalnie skomponowanych soków.

Linia męska

Specjalnie dla panów 

Zestaw Weekendowy Restart

wkrocz w nowy tydzień z nową energią

    Program skomponowany specjalnie dla Panów, potrzebujących weekendowego restartu aby z odnowionymi siłami wkroczyć w nowy tydzień. Soki w zestawie zostały tak skomponowane aby oczyścić organizm, dać mu ogromną dawkę witamin, składników mineralnych i antyoksydantów. Pierwszy dzień ma za zadanie przyśpieszyć detoksykację organizmu, uzupełnić braki mikroskładników, nawodnić i koić. Dzień drugi to wzmocnienie organizmu i dodanie energii.

Ważne informacje

o dietach sokowych

Jak stosować?

najważniejsze zalecenia

    Nasze zestawy soków Cold Press można stosować jako indywidualne programy oczyszczające organizm lub jako dodatek do diety. Mogą więc być spożywane jako zamienniki posiłków lub jako dodatek do posiłków aby wzbogacić dietę w większą ilość warzyw i owoców.

Podczas przeprowadzania kuracji sokami Cold Press zaleca się odstawienie alkoholu, kawy i herbaty oraz picie wody dla wzmocnienia efektów oczyszczania.

Przeciwwskazania

do stosowania kuracji

    Kuracje oczyszczające sokami Cold Press, gdzie stanowią one zamienniki posiłków, mogą stosować osoby zdrowe, lub po konsultacji z lekarzem prowadzącym. Nie zaleca się wykonywania w tym czasie aktywności fizycznej o dużym nasileniu.